יום שלישי, 18 באפריל 2017

איך משיגים הרבה לייקים בפייסבוק?

איך משיגים הרבה לייקים לפייסבוק
פוסט מצליח בפייסבוק הוא פוסט עם הרבה לייקים, כאן אנחנו נלמד אתכם איך להשיג הרבה לייקים לפייסבוק בתשלום וגם לא בתשלום.

מועד הפרסום
רשת הפייסבוק פעילה בכל שעות היממה 7 ימים בשבוע, אך קיימות שעות בהן הפעילות ערה יותר, אלו הן השעות בהן אתם מעוניינים לפרסם את הפוסטים שלכם. בכדי להשיג הרבה לייקים לפייסבוק עליכם לזכות לחשיפה רבה ככל האפשר, עליכם להיות פעילים בשעות בהן הרשת החברתית פעילה ביותר. המלצה שלנו היא פרסום פוסטים בעמוד עסקי במהלך שעות היום, לא כדאי יהיה לפרסם תוכן באמצע הלילה או בשעות הערב המאוחרות. יש הטוענים כי העמוד העסקי הוא סניף נוסף של העסק, ממש כפי שלא תפרסמו מבצעים בחנות באמצע הלילה ולא תתנו מענה ללקוחות באמצע הלילה בחנות כך גם ברשת הפייסבוק.תוכן הפוסט
השקעה בכתיבה ועריכה מקצועית של תוכן הפוסט חשובה מאוד להצלחתו, בכדי לקבל לייקים לפייסבוק עלינו להציג פוסט מעניין ונגיש לקריאה. עליכם לשים דגש על אורך הפוסט, משפטים קלים להבנה, מבנה טקסט נוח לקריאה, שפה נכונה, שילוב מילות שיווק.

צירוף של תמונה
פוסטים עם תמונות מצליחים לעורר יותר עניין וגם לייקים, עשו לכם הרגל לפרסם כל פוסט עם תמונה. פוסטים המיועדים לשיווק מוצרים יפורסמו עם תמונת המוצר, פוסטים של מבצעים אפשר לפרסם עם תמונה של מתנה. תוספת של תמונות לפוסטים חיונית להצלחתם, תמונה טובה תהפוך את הפוסט שלכם מצליח יותר.

ניתן לבקר בעמוד הרשמי של הפייסבוק בשביל להישאר מעודכנים בכל השיפורים של הרשת החברתית:
https://www.youtube.com/user/theofficialfacebook

קניית לייקים לפייסבוק
הדרך המהירה, הבטוחה והיעילה ביותר להפוך פוסט פייסבוק למצליח ופופולרי היא קניית חבילת לייקים לפייסבוק כבר לקראת הפרסום הראשוני. כאשר יש לפוסט שלכם כמות גדולה של לייקים הוא מצליח לעורר עניין, כולם ירצו לדעת עוד, ייכנסו אל הפוסט, יקראו אותו ויסמנו לייק משלהם.

מי קונה לייקים לפייסבוק?
אנחנו מחוייבים לדיסקרטיות מלאה, לא נחשוף לעולם את רשימת הלקוחות שלנו, אך נוכל לומר כי הרשימה כוללת חברות ענק, תאגידים, מוסדות ציבור, פוליטיקאים, איש ציבור, שחקנים ומוזיקאים, עסקים קטנים, עסקים בינוניים, כל מי שחשוב לו להצליח בקידום עסקי או אישי בפייסבוק קונה חבילות של לייקים לפייסבוק לכל פוסט.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה